Святкування Щедрого вечора
Святкування Щедрого вечора

Поділитися новиною:

Святкування Щедрого вечора

У Печенізькому ліцею з великою повагою та любов’ю ставляться до народних традицій. Добрий вечір тобі, пане господарю, радуйся! Ой, радуйся, земле, Син Божий народився!

Святкування Щедрого вечора є одним з найбільш яскравих в історії української культури. Щедрування – улюблений народний звичай, під час якого щедрувальники обходять будинки з побажаннями

У Печенізькому ліцею  з великою повагою та любов’ю ставляться до народних традицій. Добрий вечір тобі, пане господарю, радуйся! Ой, радуйся, земле, Син Божий народився!

Ці слова, знайомі кожному українцю, сьогодні прозвучали у нашій шкільній родині на фестивалі колядок та щедрівок. Підтримуючи добру традицію, учні початкових класів щедрували, віншували, бажали щастя, здоров'я, злагоди, достатку, радості та миру у кожній хаті. Щедрий вечір! Добрий вечір! Своїм чудовим співом діти вітали шкільну родину з новорічними й різдвяними святами та бажали здоров'я та достатку, щастя й радості, злагоди та благополуччя ,здійснення мрій, мирного майбутнього для нашого народу. Театралізована музична композиція, в якій лунали різноманітні щедрівки та побажання, підняла настрій всій шкільній родині!

Web-адреса: licey.pech-vo.gov.ua/news/id/364 | Переглядів: 55Дата публікації: 19:40 13.01.2022
Директор

Помиляйко Оксана Олексіївна

                                                                                      

Анонс подій
Подій не заплановано
Поточна діяльність
Орієнтовний план курсів підвищення кваліфікації педагогічних працівників
Зовнішнє незалежне оцінювання (ЗНО)
Дистанційне навчання
Інформація для учнів
Сторінка шкільного психолога
Наші досягнення
Пошук