Дистанційне навчання
Дистанційне навчання

Поділитися новиною:

Дистанційне навчання

З 31 січня 2022 року, протягом двох тижнів, освітній процес у КЗ "Печенізький ліцей ім.Г.Семирадського" для учнів 5-11 класів буде організоване з використанням технологій дистанційного навчання.

За рішенням комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Печенізької селищної ради від 27.01.2022 з 31 січня 2022 року протягом двох тижнів освітній процес у закладах загальної середньої освіти громади для учнів 5-11 класів буде організоване з використанням технологій дистанційного навчання.

Навчальні заняття для здобувачів освіти 5-11 класів  ліцею будуть організовани на платформі Google Classroom. За допомогою Google Клас учителі можуть створювати й перевіряти завдання в електронній формі, які автоматично систематизуються в структуру папок та документів на Диску, що є зрозумілою і викладачам, і учням. На сторінці завдань видно, що задав викладач: учням достатньо натиснути на завдання, щоб розпочати його виконання. Інформація про виконані роботи оновлюється в реальному часі, викладач може оперативно перевірити всі роботи, виставити оцінки та додати свої коментарі.

Усі уроки проходитимуть згідно з розкладом. Успішність учнів батьки матимуть змогу відстежувати через електронний журнал.

Учні 1-4 класів незалежно від епідемічної ситуації, продовжують відвідування закладу освіти за звичайним режимом,  за умови дотримання відповідних санітарних і протиепідемічних заходів та здійснення обов'язкового щоденного контролю за станом здоров'я учнів, відповідно до рекомендацій Міністерства освіти і науки України (лист Міністерства освіти і науки України від 25.01.2022 № 1/1267-22).

Web-адреса: licey.pech-vo.gov.ua/news/id/414 | Переглядів: 47Дата публікації: 17:30 30.01.2022
Директор

Помиляйко Оксана Олексіївна

                                                                                      

Анонс подій
Подій не заплановано
Поточна діяльність
Орієнтовний план курсів підвищення кваліфікації педагогічних працівників
Зовнішнє незалежне оцінювання (ЗНО)
Дистанційне навчання
Інформація для учнів
Сторінка шкільного психолога
Наші досягнення
Пошук